fbpx

İstanbul – Çeşme artık komşu

İstanbul’dan 4 Saatte Çeşme Marina’ya ulaşın

İstanbul’dan İzmir’e ulaşımın otomobille 3,5 saatte mümkün olmasıyla; İstanbullu denizciler Çeşme Marina’yı artık komşuları olarak değerlendiriyorlar.
Kişisel araçlarıyla konforlu bir şekilde Çeşme’ye ulaşabilmenin avantajını kullanan İstanbullu deniz sevdalıları, teknelerine kişisel araçlarıyla 4 saat gibi bir sürede ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyorlar.
Otoyol açılmadan önce havaalanı transferi ile de Çeşme Marina’ya çok kolay ulaşabildiklerini; ancak araçlarıyla bu kadar kısa sürede teknelerinde olmalarını büyük bir ayrıcalık olduğunu dile getiriyorlar.
Uçağın olası bir rötarı, uçağa binmeden önce ve uçaktan indikten sonra bekleme süreleri, transfer süreci derken araba ile ulaşımdaki kadar özgür olamadıklarını da vurgulayan İstanbullu tekne sahipleri; artık Çeşme’nin her mevsimini yaşayabileceklerini söylüyorlar.

Burada Mutluyuz

Ege Denizi’nin koyları, adaları, seyir rotaları ve Güney sahillerine ulaşım kolaylığı nedeniyle Çeşme Marina tekne sahipleri için harika bir lokasyon.
Çeşme Marina’nın tekne sahiplerine sunduğu avantajlı fiyatlar ve üst düzey tesisler herkese Burada Mutluyum dedirtiyor.
Ulusal ve Uluslararası bir çok ödülün sahibi Çeşme Marina’da denizde ve karada kışlama yapan tekneler birçok avantajdan da yararlanıyorlar.

Her mevsim ayrı güzel

Çeşme Marina’yı tercih eden birçok tekne sahibi yaz aylarının yanısıra; kış mevsiminde de Çeşme ve çevresinin keşfedilmesi gerektiğini söylüyorlar.
Çeşme Marina’da yılın her ayı açık olan restoranlar ve işletmeler, Alaçatı ve Urla’nın keşfedilecek lezzetleri, Ildırı’nın tarihi, kaplıcalar ve daha birçok serüven…


Call Now Button