fbpx

Çeşme Marina BURADA MUTLUYUM Privilege Club

Çeşme Marina Privilege Club, siz değerli misafirlerimize özel ödüller sunan yeni müşteri sadakat ve ayrıcalık programıdır.

Çeşme Marina, yıllık bağlama sözleşmesi olan müşterilerini ödüllendirmek amacıyla, gerçek değeri olan ve marina ekibi tarafından dikkatli bir biçimde düşünülmüş özel indirimler ve teknik hizmet teklifleri ile “Burada Mutluyum” başlığı çerçevesinde Çeşme Marina Privilege Club Programı’nı ulusal ve uluslararası pazarlara sunmanın heyecanını yaşıyor.

BURADA MUTLUYUM AVANTAJLAR PROGRAMI;

Bağlama Avantajları/İndirimleri: Arkadaşını Getir ve İndirim Kazan: Tekne sahibi arkadaşlarınızı Çeşme Marina’ya getirerek yıllık bağlama sözleşmesi yenilemelerinde %5 oranında indirim kazanabilirsiniz, böylece arkadaşlarınızla birlikte inanılmaz maceralar yaşayabilirsiniz.

Seyir İndirimi: Aralıksız 28 gün ve üzerini marina dışında seyir ile geçiren tekne sahiplerimiz, Marinamız dışında geçirdiğiniz sürelerin yarısını bir sonraki kontratınızda indirim olarak alabilirsiniz.

Ödeme Kolaylıkları/Seçenekleri: Erken Ödeme Seçeneği. Minimum 3 ay önceki nakit ödemelerde ilave %4 indirim kazanın.

Kredi kartlarına 9 taksit: İş Bankası, Akbank ve Yapı Kredi bankalarının kredi kartlarına 9 taksit imkânı.

Başka indirimi olmayan tekne sahiplerine 5 yıla kadar her yıl için %1 indirim fırsatını yakalayın.

Tekne Sahipleri için VIP İndirimler:
%20 çekme-atma indirimi
%50 tekne altı yıkama indirimi
Çeşme Marina Konukevi’nde %20 indirim

Yeni Tekne Kontratlarında: Marinamızdan tekne alan ve yeni kontrat imzalayan misafirlerimiz, teknenizi alırken yapmış olduğunuz çekme-atma ücretini yeni kontrat bedelinden düşebilirsiniz!

Teknesini Satana Kontrat Devir Hakkı: Teknenizi kontratınızla birlikte devredebilirsiniz!

Türkiye’nin Kuzeyini ve Güneyini Keşfedin
MarinAlliance Programı kapsamında Bodrum Yalıkavak ve Marintürk Pendik Marina’da günlük, sezonluk bağlama sözleşmelerinde ve çekme-atma hizmetlerinde %20 indirim fırsatını yakalayın.

Ücretsiz Hizmetler
Doğum günü hediyesi olarak 5 yıldır Çeşme Marina’da yıllık bağlama sözleşmesi bulunan tekne sahipleri ücretsiz tekne altı yıkama hizmetinden yararlanıyor.

Ücretsiz, sınırsız ve süper hızlı Wi-Fi ile tüm yıl boyunca internete bağlanın. En son maceranıza ait tüm fotoğrafları ve hikâyeleri paylaşmak için mükemmel bir yol!

Sezona Merhaba Partisi, Kış ve Sonbahar Yelken Yarışları ve ticari alanlarımızdaki sergiler gibi etkinlikler ve sosyal aktivitelerle dolu bir sezon sizi bekliyor. CNR Boat Show’daki standımızda sizleri ücretsiz ikrâmlar ve giriş biletleri bekliyor!

Sezon boyunca çekek sahamızda bir arabanızı park etme ayrıcalığının keyfini çıkarın.

Arabanızdan teknenize ücretsiz valiz taşıması yardımı sunuyoruz.

Lemon Sailing’den bir gün ücretsiz yelken dersi.

Barog A.Ş. tarafından ücretsiz krom parlatma: Yılda bir kez teknenizin kromlarını ücretsiz temizliyoruz.

Marine Elektronik’ten ücretsiz bakım: Yılda bir kez teknenizin tüm elektronik bakımını yapıyoruz.

Pianura Marine’den ücretsiz sezon öncesi kontrolü: Teknenizin yaz sezonuna hazır olduğundan emin misiniz? Pianura Marine’den ücretsiz sezon öncesi kontrolü ve belgelerinizin süresiyle ilgili gerekli takip yapılacaktır.

Sağlıklı kalın! Altıncı seansınız Marina Pilates tarafından hediye edilecektir.

EAYK ile işbirliğimiz, EAYK üyesi olan ve yarışlara aktif bir biçimde katılan yelkencilere yıllık sözleşmelerin yanı sıra çekme-atma hizmetlerinde büyük indirimler sunuyoruz.

EAYK’ın aktif üyelerine indirimli bağlama ve çekme-atma hizmeti. EAYK üyelerine yıllık sözleşmelerde %7.5, çekme-atma hizmetlerinde %50 indirim sunuyoruz.

Aktif bir EAYK üyesi, yelken yarışlarının en azından yarısına katılmak durumundadır.

Çeşme Marina & TED İzmir Koleji 

Çocuğunuz TED İzmir Koleji’ne devam ediyorsa, yıllık bağlama ücretlerinde %10’luk indirim kazanabilirsiniz.

Çeşme Marina’da yıllık kontratınız varsa, TED İzmir Koleji’nde %10’luk indirim kazanabilirsiniz.

Restoranlara Özel İndirimler
%10 indirim: Köfteci Ramiz, Kumrucu Şevki, Verano, Marina Yacht Club, Köprü Bistro ve Baba Pizza’da…
%15 indirim: Alaçatı Alavya Butik Otel’de ve yıllık Spa üyeliğinde, Özsüt’ün restoranında ve 1 Ocak – 1 Haziran Tarihleri Arasında Tuzu Biberi’nde…

Genel Koşullar

  1. Privilege Club Kartı, Çeşme Marina’nın mülkiyetindedir; yalnızca kartın verildiği kişi kartı kullanabilir; kart hamilinin olmadığı durumlarda kartı üçüncü bir parti kullanamaz.
  2. Bu kart, kart hamiline Çeşme Marina içerisinde indirimler ve avantajlar sunar. Kart sahibi, bu indirimlerden ve avantajlardan faydalanmak için kartı ibraz etmek zorundadır.
  3. Çeşme Marina, mevcut indirimleri ve avantajları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
  4. Çeşme Marina, kimlik doğrulaması talep edebilir. Eğer kimlik doğrulanmazsa, Çeşme Marina kart kullanımını iptal etme hakkını saklı tutar.
  5. Privilege Club Kartın kullanımı, bağlama sözleşmesinin sona erdiği tarihte sona erer ve kart otomatik olarak feshedilecektir. Bağlama sözleşmesinin uzatılması durumunda, yeni bir kart temin edilecektir.
  6. Kartın çalınması veya kaybolması durumunda, 0232 712 2500 numaralı telefondan Ön Büro’yu lütfen derhal bilgilendiriniz.
  7. Kart sahibinin, bu kartın operasyonu ve program ile ilgili Çeşme Marina tarafından belirlenen kurallara uyması zorunludur.
  8. Çeşme Marina, Privilege Club Programı’nı dilediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir.
  9. Kartı teslim alırken, bağlama sözleşmesi bulunan tekne sahiplerinin Kart Teslim Formu’nu imzalamaları gerekmektedir. Bu formun imzalanmasıyla birlikte, bağlama sözleşmesi bulunan tekne sahibi, yukarıda belirtilen koşullara uygun hareket edeceğini kabul etmiş sayılır.

Çeşme Marina’da yerinizi ayırtmak için tıklayınız.