Hakkımızda

ÇEŞME MARİNA

Hakkımızda

Hakkımızda

Çeşme Marina Türkiye’nin önde gelen yatırım firmalarından biri olan IC İbrahim Çeçen Holding ve marinacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Camper & Nicholsons Marinas International ortaklığıyla kurulmuştur.

HAKKIMIZDA

Camper & Nicholsons marinaları dünyanın en güzel ve eşsiz lokasyonlarında yer almaktadır. Şirket, 1782 yılında yat üretimi yapmaya başlamış ve asırları aşan tecrübesiyle yat yapımının Rolls-Royce’u haline gelmiştir. Bu nedenle, yat bakım ve onarım hizmetleri ile müşteri ilişkileri kalitesi konusunda da çok iddialıdır. Camper & Nicholsons 40 yılı aşkın bir süredir marina ve liman gelişimi konusunda uzmanlaşmasının yanı sıra tekne bağlama ve yat market konusunda da çok gelişmiştir. Hız motorlarından süper yatlara kadar tüm yat sahiplerinin, marinalarımızı kendi evleri gibi hissetmeleri gurur vericidir.

 

1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden, IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir. Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Holding, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir. ISO 9001:2000 sertifikasyonuyla IC Holding, yapacağı her türlü geliştirmedeki kaliteyi garanti eder.

KARİYER OLANAKLARI

Çeşme Marina ekibine katılmak için özgeçmişlerinizi info@cesmemarina.com.tr adresimize gönderebilirsiniz.

YAT KULÜP

International Cesme Yacht Club (ICYC) 2008’de kuruluşunun ardından Çeşme Marina ile işbirliği çerçevesinde marinanın açılışıyla birlikte yat yarışlarına, rallilere ve Donanma Kupası gibi uluslararası organizasyonlara evsahipliği yapmıştır.
Bünyesindeki yelken okulu ile çocuklara ve gençlere yelken sporunu sevdirmek amacıyla eğitimler düzenlemektedir.

Yat kulüp ile ilgili daha fazla bilgi almak için info@icyachtclub.com mail adresinden ya da 0(232) 712 2952 numaralı telefondan irtibata geçiniz.

  

-
Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5