fbpx

 EnglishDeutsch 

Çeşme Marina’ya Hoş Geldiniz!

Çeşme Marina’ya
Hoş Geldiniz!

Zengin bir tarihe ve kültüre sahip eski bir liman kenti olan Çeşme ile bütünleşmiş
şık ve canlı bir marina olan Çeşme Marina, Ege Denizi’ne ve Akdeniz’e kolay erişimi sunmaktadır.

İster uzun dönemli bağlama ister kısa dönemli bir seyir için, Çeşme Marina sizin ve konuklarınızın bu eşsiz güzellikteki bölgedeki deneyimini unutulmaz ve özel kılacaktır.

2010 yılında Marina İşletmeciliği dalında denizcilik sektörünün Oscar’ı kabul edilen Altın Çıpa Ödülünün, 2011 yılında ARKIPARC tarafından “Kentsel Kalite İçin Dialog – Karma Kullanım Ödülü”nün, 2012 yılında İzmir İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından “Yılın Turizm Yatırımcısı” ödülünün ve 2014 yılında Dünya Denizyolu Taşımacılığı “PIANC” tarafından “Jack Nichol – Üstün Tasarım Ödülü”nün sahibi olmuştur. Çeşme Marina, 2017 yılında çevre ve sürdürülebilirliğe verdiği önemi The Green  Organisation tarafından aldığı “Yeşil Elma Çevre Yönetimi Ödülü” ve 2018 yılında da “Yeşil Dünya Ödülü” ile tescillemiş olmuştur.

Tekne sahiplerine teknelerini bağlayıp anında etkileyici ve tarihi liman yerleşiminin merkezine ulaşma imkânı sağlayan Çeşme Marina, çarşı alanındaki birbirinden şık ve huzurlu restoranları, kafeleri ve barları ile geceleri canlı ve eğlenceli bir atmosfer oluşturmaktadır. Restoranların, kafelerin ve barların gerçek anlamda kozmopolit bir ambiyansı olmakla birlikte herkese uygun seçenekler mevcuttur.

+90 232 712 9914

 VHF Channel 72

 Max. LOA 60m

Marina Ekibi

Toker GÜRER

Ticari ve İdari İşler Müdürü

Can AKALTAN

Genel Müdür

Emre EREZEL

Finans Müdürü

Call Now Button