MARİNA ÜSTÜN TASARIM Jack Nichol Ödülü – PIANC

ÇEŞME MARİNA

MARİNA ÜSTÜN TASARIM Jack Nichol Ödülü – PIANC

MARİNA ÜSTÜN TASARIM Jack Nichol Ödülü – PIANC

MARİNA ÜSTÜN TASARIM Jack Nichol Ödülü – PIANC

Çeşme Marina, Dünya Denizyolu Taşımacılığı Altyapısı Birliği’ne (PIANC) bağlı Rekreasyonal Denizcilik Komisyonu tarafından “Marina Üstün Tasarım Jack Nichol Ödülü”ne layık görüldü.

Konuyla alakalı Çeşme Marina, Rekreasyonal Denizcilik Komisyonu tarafından fonksiyonel, estetik ve çevresel düşünme kriterleri bakımından en iyi marina seçildi. Daha önce “En İyi Mimarlık Projesi”, “En İyi Marina”, “En İyi Turizm Yatırımı” gibi ödülleri alan Çeşme Marina’nın, son ödülü Jachthaven Bruinisse (Hollanda), Marstrand (İsveç) Porto Montenegro (Karadağ) marinalarını geride bırakarak aldığı kaydedildi.

Beyanatta, şu şekilde söylendi: “Marinaların planlanma ve tasarım, çevreyle uyum, fonksiyon ve estetik özellikleriyle değerlendirildiği PIANC Marina Üstün Tasarım ödülü çerçevesinde Çeşme Marina, sunduğu hizmetler ve yönetimdeki detaylara verdiği önemle rakipleri arasında ön plana çıktı. Denizde 400, karada ise 100 tekne kapasitesine sahip olan ve uzunluğu 6 metreden 60 metreye uzanan süper yatlara kadar hizmet verebilen Çeşme Marina fonksiyonellik, estetik ve çevresel sürdürülebilirlik kriterleri açısından en iyi tesis olarak seçildi.”


Kategori

Ödüllerimiz

Adres

Telefon

Web sayfası

-

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5